Skip Navigation

Połącz ambicję i contact center.

armatis-lc zawsze Cię zaskoczy

Połącz satysfakcje z pracy i contact center.

Połącz niezależność i contact center.

Wyszukaj

Specjalista w Dziale Obsługi Klienta K/M

bielsko-biala, śląsk - polska UcP 02/01/2019 Brak informacji 2018-298
Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować? - Telefoniczną obsługą Klientów, - Udzielaniem informacji, - Prezentowaniem aktualnej oferty, - Doradztwem i dosprzedażą usług.

Profil kandydata

Obecnie wznawiamy rekrutację do naszego nowego projektu, który stale rozwijamy, dlatego poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalisty w dziale obsługi Klienta Co możemy Ci zaoferować? - Stabilne warunki zatrudnienia, - Atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z podstawy i premii, - Profesjonalny pakiet szkoleń, - Wsparcie naszych trenerów na całym etapie współpracy, - Benefity pozapłacowe, - Elastyczny grafik, - Niepowtarzalną atmosferę, - Konkursy z nagrodami. Jeżeli: - Jesteś komunikatywny, - Posiadasz dobrą dykcję, - Dobrze obsługujesz komputer, - Posiadasz doświadczenie w zakresie sprzedaży/obsługi klienta - będzie to mile widziane, - Jesteś dyspozycyjny do pracy min. 120 godzin w miesiącu. Jeśli jesteś zainteresowany/a prześlij swoje CV :) Prosimy o załączenie w CV następujących klauzuli: • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis LC Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru. • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis LC Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych naborów. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, byśmy mogli przetwarzać Pana/i dane również w przyszłych rekrutacjach/naborach.

Rekrutacja w 5 krokach

01
Wysłanie aplikacji

za pośrednictwem naszej strony internetowej, pocztą lub pocztą

02
Rozmowa kwalifikacyjna po preselekcji telefonicznej

z jednym z naszych rekruterów

03
Wywiad

odkryj stanowisko w armatis-lc, o którą się ubiegasz

04
Spotkanie

z dyrektorem HR lub członkiem zarządu

05
Sesja szkoleniowa

przed dołączeniem do zespołu i rozpoczęciem pracy!