Skip Navigation

Połącz ambicję i contact center.

armatis-lc zawsze Cię zaskoczy

Połącz satysfakcje z pracy i contact center.

armatis-lc zawsze Cię zaskoczy

Połącz niezależność i contact center.

armatis-lc zawsze Cię zaskoczy

Wyszukaj

Oferty pracy w Contact Center

Bez względu na Twoje dotychczasowe doświadczenie, znajdziesz dla siebie miejsce w naszym zespole!

Schematu organizacyjnego

Stanowiska w obszarze obsługi klienta

Stanowiska z obszaru Raportowania i Analiz

Stanowiska z obszaru
Szkoleń

Stanowiska w obszarze obsługi klienta

Kierownik Lokalizacji

Auxerre, Lizbona, Châteauroux, Kraków, Poitiers... Każda z naszych 23 lokalizacji jest zarządzana przez dyrektora, który dba o funkcjonowanie firmy, jednoczy zespoły wokół projektów i określa strategię osiągnięcia wyznaczonych celów. Stanowisko łączy się z wielką odpowiedzialnością!

Mariola : Dobry zespół do podstawa. Ja wiem, że mogę liczyć na ludzi z którymi współpracuję. Lubię gdy wiele się dzieje w lokalizacji, a szczególne znaczenie ma dla mnie wsparcie Domu Dziecka w Stalowej Woli.

Stanowiska z obszaru HR

Za nazwą Human Resources kryją się ludzie odpowiedzialni za właściwe funkcjonowanie wewnętrzne naszej firmy. Zarządzanie płacami, monitorowanie karier zawodowych, procedury administracyjne… Są zawsze obecni, gdy trzeba odpowiedzieć na pytania i spełnić oczekiwania naszych zespołów!

Beata : W armatis-lc można natomiast wiele się nauczyć i poznać ciekawych ludzi. Armatis-lc wyróżnia międzynarodowe środowisko pracy, które daje możliwość czerpania z wieloletnich doświadczeń firmy.

Rekrutacja

Tytułzawiera w sobie wszystko!! Dział rekrutacji jest odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych talentów, które wzmacniają nasze zespoły. Rozpowszechnianie ofert pracy, rozmowy kwalifikacyjne, integracja nowych pracowników… Działają na każdym etapie procesu rekrutacyjnego, wprowadzając kandydatów w pracowników armatis-lc.

Dariusz : Lubię patrzeć jak rozwijają się nasi pracownicy, kiedy czują fajną atmosferę i widzą jak szybko zmieniają się z osób zamkniętych i nieśmiałych w osoby dynamiczne i przebojowe. To naprawdę cieszy!

Stanowiska z obszaru Obsługi Klienta Dyrektor Operacyjny

Wśród pracowników w obszarze obsługi klienta najważniejszy jest dyrektoroperacyjny. Jest w bezpośrednim kontakcie z klientami i zarządza zespołami liczącymi od 200 do 600 osób,. Krótko mówiąc, kieruje wszystkimi operacjami i zarządza całą linią produkcyjną.

Jean-Baptiste : Otoczenie zachęca nas do rozwoju. Siedem lat temu byłem specjalistą ds. obsługi klienta. Jestem dumny, że dziś jestem odpowiedzialny za zarządzanie zasobami ludzkimi, operacyjne i finansowe w firmie, która zatrudnia 200 pracowników!

Stanowiska w obszarze obsługi klienta KIEROWNIK PROJEKTU

Kierownik ds. produkcji, jak sama nazwa wskazuje, jest odpowiedzialny za jedną lub więcej operacji. Oznacza to, że zarządza 5–7 koordynatorami, za których jest odpowiedzialny, aby zapewnić wydajność wszystkich zespołów i osiągnąć wyznaczone cele. Dlatego też jest w centrum i na czele każdego projektu!

Kinga : W armatis-lc najbardziej cenię sobie ciągłe wyzwania, które pozwalają mi się rozwijać, współpracę w dążeniu do celów, których realizacja kończy się podziękowaniami ze strony Klienta i radością w zespole.

Stanowiska w obszarze obsługi klienta KOORDYNATOR PROJEKTU, LIDER

Przypomina kapitana drużyny. Motywuje pracowników, ale także zarządza ich pracą i wspiera w osiąganiu wyznaczonych celów. Informuje, raportuje, zapobiega konfliktom i troszczy się o swój zespól. Krótko mówiąc, jest to stanowisko z odpowiedzialnością, które oferuje wielkie możliwości rozwoju w Polsce i za granicą!

Łukasz : Zaczynałem jako konsultant, obecnie jestem koordynatorem projektu. Kieruję najlepszym zespołem ever! Ludzie w armatis-lc tworzą wspaniałą atmosferę, a nowe biuro jest bardzo komfortowe i nowoczesne.

Stanowiska w obszarze obsługi klienta KONSULTANT DS. OBSLUGI KLIENTA

Zawsze znajdziesz rozwiązanie! Misją specjalisty ds. obsługi klienta jest odpowiadanie przez telefon, czat i przez sieci społecznościowe na problemy napotkane przez klientów. W zależności od Twoich ambicjimożemy Ciebie przeszkolić tak , żebyś mógł zostać liderem lub dołączyć do jednego z naszych biur za granicą!

Anna : Niektóre projekty oferują elastyczne godziny pracy, co umożliwia łączenie pracy z nauką. Prowadzone są też rekrutacje wewnętrzne, które dają możliwość zmiany projektu i nabycia nowego doświadczenia.

Stanowiska z obszaru Raportowania i Analiz KIEROWNIK DS. RAPORTOWANIA I ANALIZ

W armatis-lc kierownik ds. raportowania i analiz odgrywa kluczową rolę: to on nawiguje działania na bieżąco. Jego rolą jest ścisłe monitorowanie wydajności naszych lokalizacji, aby dostosować wielkość zespołów i terminy do potrzeb naszych klientów.

Daria : armatis-lc to przygoda, wyzwanie oraz rozwój. 10 lat temu pojawiłam się w firmie bez doświadczenia i zostałam do dziś. Warto spróbować swoich sił, aby zyskać cenne doświadczenie i nowe umiejętności.

Stanowiska z obszaru Szkoleń KIEROWNIK DS. SZKOLEN I ROZWOJU

Nasi koordynatorzy ds. szkoleń i rozwoju charakteryzują się nieustającymidobrymi pomysłami. Są zawsze gotowi pomóc naszym pracownikom w poszerzeniu kompetencji, koordynując działania szkoleniowe i monitorując ich postępy, aby upewnić się, że osiągną wyznaczone im cele. To również dzięki nim nasza firma odnosi tak duży sukces!

Małgorzata : Każdy dzień w armatis-lc to możliwość podzielenia się wiedzą, tworzenia nowych rozwiązań w miłej i twórczej atmosferze pracy. Tutaj nauczysz się rozmawiać z ludźmi i wzmocnisz pewności siebie!

Stanowiska z obszaru Szkoleń TRENER, SPECJALISTA DS. SZKOLEN

To osoba, którą powinieneś znać, jeśli chcesz poszerzyć swoje kompetencje. Nasi specjaliści ds. szkoleń i rozwoju nie tylko tworzą materiały szkoleniowe, ale także przygotowują i prowadzą kursy szkoleniowe w miejscu pracy lub poza nim. Są zatem w pełni zaangażowani w przyszłość każdego z naszych pracowników, jak również całej firmy!

Wika : Najbardziej motywują mnie wyzwania i realizowanie misji, jak przygotowanie i rozpoczęciu nowego projektu. Mój zespół to zgrana paczka - wiemy kto i kiedy ma urodziny, oraz jak spędzamy czas wolny.

armatis-lc zawsze Cię zaskoczy

Dołącz do nas