Skip Navigation

Portugalia

Wyszukaj

Wybierz się do Portugalia

Słońce, plaże, lokalne obyczaje, gastronomia, nocne życie, portugalska gościnność… Jeśli marzysz o międzynarodowej karierze, Portugalia jest dla Ciebie idealnym miejscem! Poznaj nasze biura i nasze zespoły w tym cudownym kraju i przeżyj niebywałą przygodę za granicą.

 • Uśmiechnięte słońce i wskaźnik temperatury

  69% słonecznych dni w roku

 • Klify nad morzem

  800 kms kilometrów plaży

 • €

  -35 % mniejsze koszty utrzymania w porównaniu z innymi krajami zachodnioeuropejskimi

 • Uśmiechnięte twarze

  95% zadowolonych pracowników

Praca w Portugalia

W Portugalia życie jest piękne, zwłaszcza jeśli pracuje się w armatis-Ic! Słońce przez cały rok i dobry samopoczucie naszych zespołów są gwarancją uśmiechu na co dzień… Naszym pracownikom nie brakuje pomysłów na relaks w pracy. Wystarczy spojrzeć na ich stronę na Facebooku, by się o tym przekonać i zobaczyćnajnowsze wyczyny.

Kobieta z okularami przeciwsłonecznymi przy komputerem Trzech pracowników posiadających serca Zdjęcie z grupy wakacyjnej

Nasze biura w Portugalia

Lizbona

Stolica Portugalia powita Cię z otwartymi ramionami. W Lizbonie doświadczysz życia nowoczesnej i kulturalnej metropolii, z nowo wyposażonych biur, przyjaznej atmosfery oraz urokliwego życia nadmorskiego, 365 dni w roku!

Wieża Belem w Lizbonie Fasada biura w Lizbonie

Guimarães

Przeżyj wielką przygodę w mieście pełnym historii! Guimarães jest zarówno klejnotem Portugalia, jak i miastem przyszłości. Dołącz do naszego zespołu pracującego w najnowocześniejszych biurach i zapewnij sobie wymarzone życie w lokalnym rytmie.

Dzwonnica Fasada biura w Guimaraes

Porto

Drugie pod względem wielkości miasto Portugalia posiada wiele atutówBogate kulturowo, pełne wydarzeń kulturalnych i różnych lokalnych uroczystości, Portokonkuruje tylko ze stolicą Portugalia. W 2016 roku otworzyliśmy tu nasze drugie centrum o obiecujących perspektywach rozwoju. Nowoczesne biura, region o wysokim potencjale wzrostu, dynamiczny zespól… To idealne miejsce do rozpoczęcia kariery za granicą!

Panorama Porto Fasada biura w Porto

Caldas da Rainha

Nadaj nowy kierunek swojej karierze dołączając do naszego zespołu w Caldas de Rainha. Od historii tego uroczego nadmorskiego miasta aż po nowocześnie wyposażone biura i ciepłe powitanie od naszego miejscowego zespołu, wszystko zostało przemyślane, aby zapewnić Ci sukces i spokój ducha.

Statki oczekujące w porcie Fasada biura w Caldas da Rainha

armatis-lc zawsze Cię zaskoczy

Dołącz do nas w Portugalia