Skip Navigation

Połącz ambicję i contact center.

armatis-lc zawsze Cię zaskoczy

Połącz satysfakcje z pracy i contact center.

Połącz niezależność i contact center.

Wyszukaj

Doradca ds. obsługi klienta z językiem ukraińskim K/M

, mazowsze - polska UcP 06/08/2018 1 rok lub dłużej 2018-230
Opis stanowiska

Armatis-LC jest francuską firmą specjalizującą się w zarządzaniu relacjami z Klientem na odległość, działającą w Europie. W ciągu ostatnich 25 lat działalności zdobyliśmy uznanie Klientów z różnych branż. Nasz dynamiczny rozwój oparty jest na czterech filarach: innowacyjność, dążenie do doskonałości, przywiązanie do różnorodności oraz zaangażowanie. Obecnie dla Naszego klienta - lidera bankowości w Polsce, poszukujemy osób na stanowisko: Doradca ds. Obsługi Klienta z językiem ukraińskim. Co będzie Twoim zadaniem? -odbieranie połączeń przychodzących od klientów banku, - rozwiązywanie problemów klientów i udzielanie informacji, - przedstawianie aktualnych produktów, - dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Profil kandydata

Czego oczekujemy? - znajomości języka ukraińskiego oraz języka polskiego na poziomie min. B2, - aktualnych dokumentów zezwalających na pobyt oraz pracę, - dyspozycyjności do pracy w pełnym wymiarze godzin, - wykształcenia co najmniej średniego, - odpowiedzialności i pozytywnego nastawienia. Co oferujemy w zamian: - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie, - możliwość rozwoju w strukturze firmy, - pakiet profesjonalnych szkoleń, - wsparcie liderów/koordynatorów na każdym etapie pracy, - benefity pozapłacowe (karta multisport, prywatna opieka luxmed) - pracę w komfortowym biurze w Warszawie, - pozytywną atmosferę pracy.

Rekrutacja w 5 krokach

01
Wysłanie aplikacji

za pośrednictwem naszej strony internetowej, pocztą lub pocztą

02
Rozmowa kwalifikacyjna po preselekcji telefonicznej

z jednym z naszych rekruterów

03
Wywiad

odkryj stanowisko w armatis-lc, o którą się ubiegasz

04
Spotkanie

z dyrektorem HR lub członkiem zarządu

05
Sesja szkoleniowa

przed dołączeniem do zespołu i rozpoczęciem pracy!