Skip Navigation

Połącz ambicję i contact center.

armatis-lc zawsze Cię zaskoczy

Połącz satysfakcje z pracy i contact center.

armatis-lc zawsze Cię zaskoczy

Połącz niezależność i contact center.

armatis-lc zawsze Cię zaskoczy

Wyszukaj

Stanowiska w obszarze obsługi klienta

Konsultant ds. Obsługi Klienta

Zawsze znajdziesz rozwiązanie!Misją specjalisty ds. obsługi klienta jest odpowiadanie przez telefon, czat i przez sieci społecznościowe na problemy napotkane przez klientów. W zależności od Twoich ambicjimożemy Ciebie przeszkolić tak , żebyś mógł zostać liderem lub dołączyć do jednego z naszych biur za granicą!

Anna, Konsultant

Pracuję w armatis-lc na stanowisku konsultanta telefonicznego serwisu obsługi klienta internetowego sklepu zoologicznego zooplus.pl. Na co dzień zajmuję się odbieraniem połączeń telefonicznych oraz korespondencji mailowej od klientów sklepu. W przypadku mojego projektu motywujący jest dla mnie atrakcyjny system premiowy, konkursy, przyjazna atmosfera wśród współpracowników a także nowoczesne biuro firmy z indywidualnymi stanowiskami. W armatis-lc niektóre z projektów posiadają elastyczne godziny pracy co umożliwia łączenie pracy z nauką. Firma prowadzi również rekrutacje wewnętrzne co daje możliwość stałym pracownikom zmiany projektu i nabycia nowego doświadczenia.

Koordynator/Lider

Przypomina kapitana drużyny. Motywuje pracowników, ale także zarządza ich pracą i wspieraw osiąganiu wyznaczonych celów. Informuraportuje, zapobiega konfliktom i troszczy się o swój zespól. Krótko mówiąc, jest to stanowisko z odpowiedzialnością, które oferuje wielkie możliwości rozwoju w Polscei za granicą!

Łukasz, Koordynator Projektu

Zaczynałem jako konsultant, obecnie jestem koordynatorem projektu. Ludzie w armatis-lc tworzą wspaniałą atmosferę, a nowe biuro jest bardzo komfortowe i nowoczesne. Tak naprawdę…po prostu lubię tą pracę. Codziennie zdarzają się większe lub mniejsze problemy, ale w momencie, kiedy przychodzi się do pracy, którą się chce wykonywać- nic nie stanowi przeszkody. Elastyczne godziny pracy, super atmosfera, zarobki bardzo w porządku. To są 3 najważniejsze czynniki, którymi bym się posiłkował zachęcając kandydata. Wpadnij ! Zobacz jak się pracuje w contact center, a gwarantuję Ci, że zostaniesz z nami na dłużej.

armatis-lc zawsze Cię zaskoczy

Dołącz do nas